Home / Denizbank Borç Öğrenme / Deniz Bankası Kredi Kartı sorgulaması Yapma

Deniz Bankası Kredi Kartı sorgulaması Yapma

Günümüzde yaptığımız her işi, her alış verişi ve her satın almayı kredi kartları yapmaktayız. Yaşamımızın her alanına girmil olan kredi kartlarından banka işlem ücreti, kart aidatı, kart işlem ücreti, kart hesap ücreti gibi isimler altında ücretler kesilmektedir. Kesilen bu ücretler totalde çok büyük menlağlar oluşturduğundan bankacılık sektöründe faaliyet gösteren tüm bankalar kredi kartlar çıkararak müşterileri kullanması için müşterilerine sunmuştur. Özellikle kart kullanımını yaygınlaştırmak ve daha çok kredi kartı müşterisi topalayabilmek için iş yerleri ile anlaşmalar yaparak puanlar, ekstra çipler dağıtyor, taksitlendirme kampanyaları düzenliyorlar. Deniz bankası da bu bankalardan biridir. Müşterileri için garanti bankası kredi kartı olan bonus kartı ortak olarak kullanan  ve adına deniz bonus adını verdiği kredi kartı ile müşterilerinin taksitli alışveril yapmasına olanak sağlamıştır.

Deniz bank kredi kartı kullanıcıları kullandıkları ve harcadıkalrı kadar borcun, ay sınunda ödenecek borcun ay içinde öğrenebilmek için deniz bank internet sitesini kullanbilirler. Bunun için kendilerine tahsis edilmiş olan müşteri numarası ve kullanıcı şifresi ile  internet sayfasına ulaşırsınız. Ulaştığınız ekranda deniz bank bankacılık işlemlerini yapacağınız çok sayıda işlemin yer aldığı  işlem tabolusu karşınıza çokacaktır Bu tabloda yer alan kredi kartı sekmesine tıklayarak kredi kartı seçeneklerinin yer aldığı sayfaya ulaşırsınız. Bu sayfada kredi kartı kullanılabilir limit, nakit avans limiti,  kredi kartı borç bilgilerisekmelerinden size lazım olanı seçerek kredi kartı bilgilerinizi ve borç bilgilerinizi sorguamış olursunuz.
Günümüzde internet bankacılığının yanında garanti bankası şubeleri,i deniz bank şubeleri, atm leri ve ortak atm ler gibi noktalardan  deniz bank kredi kartı bilgilerini öğrenebilir ve kredi kartı borç sorgulamasını yaparsınız. Bu yöntemlerin dışında  cep telefonu uygulaması da kullanacağınız yöntemler arasındadır.

About admin

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir