Home / Bank Asya Kredi Kartı Borç Sorgulaması / Kredi kartı bilgileri öğrenme

Kredi kartı bilgileri öğrenme

Bank asya müşterileri için kredi kartı bilgileri öğrenmek için geçmiş yıllarda olduğu gibi banka kuyruklarında beklemek yada güvenlik görevlisinden yardım alarak atm den işlem yapma devri geride kaldı. Günümüzde gelişen teknolojiye ayak uyduran ve yazılımlarını geliştirerek modernize eden bank asya müşterileri için müşterilerine özel bilgi sorgulama, bank asya kredi kartı borcu öğrenme metodları geliştirmiştir. Modern yöntemler ve teknolojinin yardımıyla internet sitesi üzerinden her türlü bankacılık işleminizi yapabilir, bank asya kredi kartı limitinizi öğrenebilir, ve limit artırımı ve azaltım işlemlerinizi yapabilirsiniz. İnternet bankacılığının dışında bank asyanın müşterilerine özel kurduğu Alo asya telefon bankacılığı sistemi ile kısa yollardan 0 850 22 4 888 numaralı telefon numarasını tuşlayarak müşteri temsilcisine ulaşıp, kredi kartı menüsünden bank asya kredi kartı bilgileriniz, kredi kartı borc bilgilerine ulaşabilir, telefon bankacılığı ile bank asya kredi kartınıza ait borcunuzu bank asya hesabınızdan ödeme yaparak ödeyebilirsiniz. Ayrıca alo asya hizmeti dışında direk olarak asya kart müşteri hizmetlerine bağlanabilmek için 444 27 92 numaralı asya kart telefon bankacılığını arayarak direk olarak kredi kartı sevisine bağlanırsınız.Alo asya sevisinden yararlanarak yaptığınız bütün işlemleri  asya kart müşteri hizmetlerinden de yapabilirsiniz.

 

Bu yöntemlerin dışında  banka şubelerini tercih eden asya cart kullanıcılar için bak asya banka şubeleri içindeki kolay işlem atm lerinden bank asya kredi kartını kullanarak  kredi kartı bilgilerine ulaşabilir, kişisel bilgilerinizi güncelleyebilir, kredi kartı limit işlemlerinizi yapabilir ve bank asya kredi kartınıza ait kredi kartı borcunuzu ödeyebilirsiniz.

 

Teknolojiyi benimsemiş bank asya kredi kartı kullanıcıları için android işletim sistemine sahip akıllı cep telefonları ile banka internet sitesinin mobil uygulamasına bağlanabilir ve istediğiniz işlemleri yapabilirsiniz.

About admin

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir