Home / Ziraat Bankası Borç Sorgulama / Ziraat Bankası Kredi Kartı Borcu Öğrenme

Ziraat Bankası Kredi Kartı Borcu Öğrenme

Bir kamu bankası olan ziraat bankalarından aldığınız kredi kartları ile avantajlı alış verişler yapılabilir. Ziraat bankasına ait klasik, platin ve gold kartları bu nedenle çok tercih edilen ve kullanılan kartlardır. Alış verişlerimizin taksitleri , ay içinde yaptığımız harcamalar toplamı şeklinde aylık ekstrelerimize yansıyor. Yapacağımız diğer harcamalar için aylık harcama miktarımızı ve kart borcumuzu öğrenmek istediğimizde ziraat bankası bizlere kolaylık sağlamaktadır. Bu kolaylıkları şu şekilde özetleyebiliriz:

Ziraat bankası şubelerine giderek kredi kartımıza iat bor ç bilgilerini öğrenmek istediğimizi belirtiriz.  Müşteri temsilcisine veya gişe görevlisine kredi kartımızı, banka hesap kartımızı ve kimlik kartımızı vererek banka veri tabanında bulunan bilgilerimize ulaşmasını bekleriz. Görevli, banka bilgilerimize ulaşarak öğrenmek istediğimiz bilgileri bize söyleyerek kredi kartı bilgilerimize ulaşmamızı sağlar.

Ziraat Bankası, müşterileri için telefon bankacılığını biraz daha geliştirmiş ve kredi kartları ile kredilere öze  çağrı merkezleri oluşturmuşlur. Kredi kartı borcunuzu öğrenmek için özel telefon banka numarasını arayarak 5 i tışluyorsunuz. Karşınıza direk olarak özel kredi kartı bölümü çalışanları çıkmaktadır. Bu bölümde çalışanlara size ait kredi kartı bilgilerinizi, kimlik bilgilerinizi ve annenizin kızlık soy adının belirli harflerini vererek ziraat bankası veri tabanından bilgilerinize ulaşmasını sağlarsınız. Telefon  aracılığı ile banka çalışanları sizlere kredi kartı bilgilerinizi vermektedir.

Ziraat bankası müşterisi iseniz bankanın akıllı cep telefonları vetablet bilgisayarlar  için geliştirmiş olduğu uygulamalar ile kolayca banka bilgilerinize ulaşabilirsiniz. Bu uygulamalrı cep telefonunuza veya tabletinize indirmelisiniz. İndirdiğiniz uygulamayı çalıştırıp müşteri veya kart numaranızı girerek  banka veri tabanında sizin için tanımlanan bütün bilgilere ulaşabilir ve kredi kartı borç bilgilerinizi görebilirsiniz. Bunun için özel olarak bankanızdan şifre talep etmeniz gerekmektedir.

About admin

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir